www.cvonline.hu

Projekt - és EHS vezető

  • A hirdetés 563 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Piacvezető termékeket gyártó, néhány száz főt foglalkoztató multinacionális vállalat részére keresünk
vezetői karizmával és/vagy tapasztalattal rendelkező szakembert,
a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi feladtok ellátása, 3 fős csapat munkájának összefogása;
ISO 14001 és OHSAS 18001 rendszerek karbantartása, fejlesztése;
Az új gyártást érintő EHS feladatok összefogása, új folyamatok kialakítása;
Hulladékgazdálkodási, és mentési terv készítése;
Auditok szervezése, azokon való részvétel;
Rendszeres munkavédelmi ellenőrzések;
Szoros együttműködés a felsővezetéssel és a globál EHS managerrel;
Kapcsolattartás az illetékes szakhatóságokkal;
Projektvezetői feladatkörben pedig a gyártás migrációjával kapcsolatos feladatokat kell ellátni.

Követelmények:

Felsőfokú munkavédelmi végzettség
Főiskolai v. egyetemi végzettség
Aktív angol nyelvtudás (használni kell napi szinten)
Releváns tapasztalat gyártó vállalatnál
Mások vezetése és motiválása, prezentációs ismeret és gyakorlat, kreativitás, cselekvés orientáltság

Előny:

Erős projektvezetői tapasztalat

Munkavégzés helye:

Pécs

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Kiemelkedő bérezés
Letelepedés támogatása (költözés esetén)
Cafeteria
Bejárás teljes támogatása (céges autó opció, a pályázók igényeitől függ)

Helyek Pécs
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol