www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 1000513
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
PROJEKT- ÉS BESZERZÉSI MENEDZSER (AK)

Feladatok:

    a beszerzési terület és a projekt menedzsment csapat önálló, felelősségteljes irányítása,
    a meglévő beszállítói bázis kezelése és optimalizálása,
    árajánlatok kérése, beszerzési és projekt menedzsment döntések előkészítése,
    szállítói tárgyalások tervezése, előkészítése és lefolytatása, szerződések előkészítése,
    folyamatos és aktív piacfigyelés, új beszállítók, termékek felkutatása,
    fejlesztési és költségmegtakarítási projektekben való részvétel a beszerzés és projekt menedzsment területén

Elvárások:

    szakirányú felsőfokú (közgazdasági/műszaki) végzettség,
    minimum 5 éves beszerzői vagy projekt menedzsment és 3 éves vezetői tapasztalat,
    magas szintű felhasználói számítógépes ismeretek (MS Office),
    vállalatirányítási rendszerek ismerete,
    tárgyalóképes angol nyelvtudás,
    megbízható, pontos, önálló munkavégzés,
    rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség, gyakorlati beállítottság, kitűnő szervező-, és kommunikációs készség,
    kiváló tárgyalókészség, komplex gondolkodás

Munkavégzés helye: Pest megye

Tech People LÁBLÉC