www.cvonline.hu

Projekt értékesítő

  • A hirdetés 642 napja lejárt

Cégünk, az Anteus Fejlesztő, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. több mint tizenöt éve foglalkozik személyi-, és gépjármű beléptető rendszerek fejlesztésével, forgalmazásával. Értékesítési csapatunkba keresünk rátermett, agilis munkatársat

pozícióba.

Amit kínálunk

  • Teljeskörű betanítást
  • Stabil, összetartó csapatot és folyamatos szakmai támogatást
  • Teljes munkaidős foglalkoztatást -munkaviszonyban
  • Fix + jutalékos jövedelmezést, kiszámítható és korrekt szabályrendszerrel

Feladatok:

  • Új partnerek, üzleti lehetőségek felkutatása, kapcsolatépítés
  • Személyes tárgyalások lebonyolítása, műszki és kereskedelmi egyeztetések
  • Ajánlatok készítése, nyomon követése
  • Beérkező igények kiszolgálása

Elvárások:

  • Minimum néhány év műszaki-értékesítési tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • word, Excel, Inernet, Levelező-rendszerek ismerete
  • Pontosság, határidők betartása
  • Önálló, agilis, dinamikus egyéniség
  • Pénzügyi és kereskedelmi érzék, elemzőképesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Alapfokú angol nyelvtudás (műszaki jellegű, a termékismerethez szükséges)

Munkavégzés helye: Budapest, XV.

További részleteket az alábbi weboldalon talál:

Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol