www.cvonline.hu

Projekt Előkészítő Mérnök

  • A hirdetés 754 napja lejárt

Everling Kft.

Park, játszótér és sportpálya építés területén jelentős szakmai sikereket elért, jó hírű, budapesti középvállalkozás, közel 2 milliárd Ft árbevétellel

munkatársat, illetve alvállalkozót keres.

Feladatok:

  • közbeszerzési pályázatok műszaki előkészítése, költségkalkulációk összeállítása
  • az elnyert munkák műszaki tartalmának feldolgozása, kiértékelése, az építésvezetővel, beszerzővel történő egyeztetése
  • aktív kapcsolattartás a megrendelővel, illetve építésvezetővel, beszerzővel
  • alvállalkozói szerződések előkészítése
  • alvállalkozói számlák tartalmának műszaki ellenőrzése
  • esetenként kiviteli tervek elkészítése
  • árajánlatok bekérése, értékelése
  • ár-adatbázis kialakítása és gondozása
  • árelemzések készítése
  • a beszállítói ajánlatok műszaki értékelése
  • alternatívműszaki megoldásra javaslatok kidolgozása
  • a megvalósulási dokumentációk meglétének ellenőrzése

Elvárások:

  • azonos vagy hasonló területen szerzett több éves, igazolható tapasztalat
  • mérnöki végzettség
  • precíz, önálló munkavégzés
  • szorgalmas, elkötelezett hozzáállás
  • erős számítástechnikai ismeretek
  • tulajdonosi szemlélet
  • erkölcsi feddhetetlenség
  • számlaképesség

Előnyt jelent:

  • műszaki vezetői jogosultság
  • projekt kivitelezési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil, támogató háttér
  • önálló, felelősségteljes feladat
  • versenyképes, teljesítményarányos jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XVI. kerület, illetve az ország egész területe

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, jövedelem igényének megjelölésével a lentie-mail címre.