www.cvonline.hu

Projekt előkészítő (lakberendező / belsőépítész)

  • A hirdetés 686 napja lejárt

Európa legnagyobb jakuzzi gyártója a Wellis Magyarország Kft. felvételt hirdet

projekt előkészítő

(lakberendező/belsőépítész)

munkakörbe DABASI munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás beruházókkal, bonyolítókkal, tervezőkkel, kivitelezőkkel
  • Kapcsolattartás és együttműködés meglévő partnerekkel, alvállalkozókkal
  • Helyszíni felmérések bonyolítása, kézi skicc és helyszínfotó készítéssel, 2D tervezés
  • Projekt árajánlatok készítése
  • Berendezési alaprajzok készítése
  • Megrendelések rögzítése
  • Folyamatban lévő és előkészítés alatt lévő projektek nyilvántartása és kezelése
  • Teljesítések nyomon követése
  • Társterületekkel való együttműködés
  • Értékesítési feladatok ellátása
  • Reklamációk kezelése
  • Kiállításokon való részvétel
  • Naprakész, mérhető értékesítési eredmények

Elvárások:

  • Középfokú (lakberendezői vagy belsőépítész) végzettség
  • Legalább 2 éves értékesítési vagy projekt-bonyolítási tapasztalat
  • Értékesítési folyamatok ismerete
  • Értékesítés központú kreativitás
  • Kiváló kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség
  • Önálló és gyors munkavégzésre alkalmasság, nagyfokú precizitás, szorgalom
  • Megbízható személyiség, nagy munkabírással, stressz-tűrő képességgel
  • Határozottság, konfliktuskezelő képesség, felelősségvállalás
  • Jó szervezői és együttműködési képesség
  • Angol nyelvtudás (további idegen nyelv ismerete előnyt jelent)
  • Microsoft Word, Excel, valamint valamilyen tervező (AutoCad, ArchiCad, TurboCad, stb.) program ismerete
  • Műszaki érzék

Amit kínálunk:

  • cafeteria
  • céges telefon
  • bónusz
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • modern, fiatalos környezet
  • kiváló perspektíva

Munkavégzés helye: DABAS

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre a pozíció és bérigénye megjelölésével.

Rólunk bővebben: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol