www.cvonline.hu

Projekt-előkészítési szakértő (Budapest)

  • A hirdetés 1091 napja lejárt

A MÁV Zrt. Vagyonkezelési és gazdálkodási Igazgatósága munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Irányítja, koordinálja és felügyeli az ingatlanüzemeltetési feladatok megvalósítására szervezett projektek előkészítését.
  • Közreműködik az ingatlanüzemeltetéssel kapcsolatos vállalati szabályzatok, normák kidolgozásában.
  • Biztosítja az ingatlanüzemeltetési tevékenység ellátásához szükséges adatszolgáltatás szakszerűségét.
  • Elvégzi az ingatlanüzemeltetési tevékenység gazdasági eredményeinek folyamatos értékeléséhez szükséges elemzéseket, összegző kimutatásokat készít a szükséges vezetői döntések előkészítéséhez.
  • Javaslatot tesz az ingatlanüzemeltetési tevékenység gazdaságosabb ellátását biztosító felújítási, fejlesztési projektek előkészítésére, majd ezek elfogadását követően irányítja ezek előkészítését és megvalósítását.
  • Az ingatlanüzemeltetési feladatok hatékony ellátása érdekében koordinálja az ingatlankezelési, az ingatlanhasznosító és ingatlanokat használó szervezetek, bérlők tevékenységét.
  • Ellenőrzéseket végez az irányítása alatt működő területi ingatlanirodák által üzemeltetett ingatlanok tekintetében.
  • Közreműködik az ingatlan nyilvántartási rendszer fejlesztésében, adatállományának karbantartásában.

Követelmények:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki állami iskolai végzettség
  • 3-5 év szakmai gyakorlat
  • Felhasználó szintű számítógépes alkalmazási ismeretek (MS Word, MS Excel)
  • Szakterületre vonatkozó utasítások, jogszabályok, rendeletek ismerete

A munkakör betöltése határozott időre szól!

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés módja: szakmai önéletrajz és motivációs levél küldése a lenti e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő