www.cvonline.hu

PROJEKT ELADÓ

  • A hirdetés 1228 napja lejárt

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

A vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.

Magyarországon 28 OBI áruházban, több mint 1800 elkötelezett Munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Új, szakmai koncepciónk megvalósítása érdekében

 Budakalászi, Fóti és M5 Soroksári áruházunkba

 munkatársakat keresünk:

FŐBB FELADATOK:

  • Proaktív részvétel az áruház drive-in részlegének napi munkájában
  • A potenciálisan nagy tételben vásárlók megkeresése, megszólítása
  • Nagy tételű vásárlások generálása, szakmai tanácsadás
  • A vásárlói igények alapján kialakított projektek értékesítési folyamatának koordinálása és nyomon követése
  • A projektek megvalósítása során folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal, a többi áruházzal, és a szállítókkal a vásárlói elégedettség elérése érdekében
  • A projekt adminisztráció elvégzése
  • Vásárlói visszajelzések gyűjtése és beépítése a folyamatok fejlesztése érdekében
  • Aktív kapcsolat ápolása a meglévő ügyfelekkel
  • Kisméretű építőipari gépek bérbeadása

ÖNT KERESSÜK, HA:

  • középfokú műszaki vagy építőipari végzettséggel rendelkezik, és
  • jól ismeri az építőipari és kertépítési piacot (technológiák, gyártók, szállítók ismerete), és
  • aktív kapcsolattal rendelkezik az építőipari és kertépítési piac szereplőivel, és
  • vásárlóorientált gondolkodásmód jellemzi, és
  • képes kezdeményezni, vásárlásra ösztönözni, és
  • magas szintű problémamegoldó képességgel rendelkezik, valamint
  • felhasználói szinten kezeli a számítógépet (Excel, Word, levelező rendszerek).

ELŐNYT JELENT:

  • építőipari projektek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • angol és/vagy német nyelv ismerete
  • targoncavezetői bizonyítvány

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképes jelentkezését, és regisztrációját honlapunkon (Link megjelenítése; Karrier menüpont)!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő