www.cvonline.hu

PROJEKT CSOPORTVEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 897179

Veszprém megyei multinacionális - elektronikai területen gyártó és fejlesztő – vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Klasszikus gyártási NPI folyamatok irányítása, ellenőrzéssel
  • A rábízott termékek gyártási folyamatának tervezése, irányítása, ellenőrzése
  • A projekt csoport munkájának teljes körű koordinálása, vezetése, ellenőrzése
  • A gyári gépépítő csapat irányítása – gyártósor tervezése, építése, tesztelése, gyártás bevezetése
  • Folyamatos egyeztetés közvetlen főnökével, a mérnökség vezetővel, nemzetközi projektek esetén a beszállítóval és a vevővel is (angol nyelven)

ELVÁRÁSOK

  • Műszaki, preferáltan gépész-, vagy villamosmérnöki végzettség
  • Minimum 4-5 év - autóipari gyártó vállalatnál (autóelektronika) szerzett - szakmai tapasztalat elengedhetetlen
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Pro-aktivitás, önállóság

ELŐNYT JELENT

  • Sokéves tapasztalat projektjellegű, autóipari feladatokban
  • Német nyelv ismerete

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Érdekes, összetett munkakör, csapatmunka
  • Anyagi és emberi megbecsülés
  • Igényes szakmai fejlődés lehetősége

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Veszprém megye