www.cvonline.hu

Projekt controlling csapatvezető

  • A hirdetés 627 napja lejárt

 A Robert Bosch Automotive Steering Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német Robert Bosch Automotive Steering GmbH magyarországi leányvállalata maklári gyárába

 munkatársat keres

Feladatok:

  • 4-5 fős csapat szakmai munkájának koordinálása
  • Controlling rendszer folyamatos fejlesztése
  • Termékek önköltségének teljes körű kalkulációja (elő-, utókalkulációk)
  • Vevői projektekre vonatkozó gazdaságossági számítások
  • Beruházások gazdaságossági vizsgálata, részvétel a beruházás-jóváhagyási folyamatban
  • Költségcsökkentési projektekben való részvétel
  • Részvétel a havi jelentések elkészítésében és az üzleti tervezésben
  • Kapcsolattartás az anyacéggel és a vállalat többi osztályával

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelv ismerete
  • Autóipari releváns tapasztalat
  • Műszaki érdeklődés
  • Gyors, pontos munkavégzés, csapatmunkára való alkalmasság
  • Önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret

Munkavégzés helye:

Maklár

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi email címre!

Helyek Heves
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol