www.cvonline.hu
Projekt COF mérnök (Referenciaszám: PJ3010)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.06.28.
Jelentkezési határidő: 2014.11.26.
Hirdetés azonosító: 827847
lejárt

Székesfehérvári, ipari folyamatszabályozó és mérőberendezések gyártásával foglalkozó multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Projekt COF mérnök

Feladatok:
- TIER 2 és TIER 3 megrendelések fogadása, műszaki szempontból való letisztázása és ellenőrzése
- Projekt jellegű szabályzószelep megrendelések kezelése a vevői specifikációk figyelembevételével
- Megrendelések alapján a szabályzószelep-egység alkatrészlistájának elkészítése
- Kapcsolattartás a vevőkkel, gyárakkal, termék mérnökökkel,
kereskedelmi irodákkal
- Projektekkel kapcsolatos megbeszéléseken való aktív részvétel
- Aktív részvétel a folyamatok, rendszerek fejlesztésében
- Együttműködés más COF mérnökökkel

Elvárások:
- Gépészmérnök végzettség
- Erős közép szintű angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs készség
- Vevő orientált gondolkodás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Kölcsönzött állomány vállalása

Előnyt jelent:
- Beszerzés, logisztikai területen szerzett tapasztalat
- Gyártásirányítási rendszerek használatában szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális munkakörnyezet
- Kedvező juttatási csomag (sportolási lehetőség, nyelvi képzés, utazási támogatás,stb.)

- Dinamikus csapat

- Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kérjük, fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kovács Alexandra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

ekintse meg új álláskereső weboldalunkat mérnökök számára:
Link megjelenítése

Kattintson Facebook profilunkon a Tetszik gombra, ha elsőként szeretne értesülni legfrissebb mérnök kereséseinkről:Link megjelenítése

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Székesfehérvár