www.cvonline.hu

PROJEKT BESZERZŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.09.21.
Hirdetés azonosító: 970142

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Beszállítók felkutatása P1 projektekhez
  • Árajánlat kérése és értékelése
  • Ártárgyalások lefolytatása a potenciális beszállítókkal árak és egyéb feltételek tekintetében
  • Alkatrészek és szerszámok megrendelése
  • Folyamatos kapcsolattartás a projektben résztvevő társterületekkel
  • A projekt időtervének betartása és betartatása
  • P1 projekttel kapcsolatos költségek figyelése beszerzői oldalról
  • Alapadatok bevitele az SAP rendszerbe
  • Értékelemzések végrehajtása a beszállítóval közösen

Elvárások

  • Szakmai felsőfokú végzettség (műszaki vagy gazdasági terület)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • 5 év beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Projektmenedzsment ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKT BESZERZŐ, Veszprém megye