www.cvonline.hu

Projekt beszerző

  • A hirdetés 586 napja lejárt

Az Eastjob az autóiparban tevékenykedő multinacionális partnere számára keres munkatársat Veszprém megyei munkavégzésre, az alábbi pozícióba

 PROJEKT BESZERZŐ

Feladatok:

  • Új projektek esetén ajánlatok bekérése;
  • új beszállítók keresése, értékelése és kiválasztása;
  • napi szintű kapcsolattartás a beszállítókkal;
  • megrendelések készítése, dokumentálása és nyomon követése;
  • beszerzési tárgyalások előkészítése, lebonyolítása a beszállítókkal, keretszerződések megkötése;
  • ármegállapodások és egyéb beszerzési feltételek tárgyalása és szerződésbe foglalása;
  • beszállítók értékelése és fejlesztése;
  • beszállítókkal kapcsolatos reklamációk kezelése;
  • folyamatos egyeztetés a társosztályokkal (termelés, gyártástervezés, idegenáru ellenőrzés.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy műszaki végzettség;
  • tárgyalási szintű angolnyelv-tudás, német nyelvismeret előnyt jelent;
  • legalább 2-3 éves tapasztalat termelővállalatnál hasonló munkakörben;
  • autóipari beszállítónál szerzett gyakorlat előnyt jelent;
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Ms Office, SAP).
Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő