www.cvonline.hu

Projekt beszerző

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2014.10.08.
Hirdetés azonosító: 854422
lejárt

Kecskeméti elektronikai termelővállalat megbízásából keresünk

munkatársat

Feladatok

  • új beszállítók kiválasztása és folyamatos fejlesztése

  • keretszerződések előkészítése és megkötése új projektek esetén

  • ártárgyalások lebonyolítása stratégiai beszállítókkal

  • új termékek bevezetésének támogatása a szériagyártásig mind az ipari, mind az autóipari területünkön

  • részvétel költségoptimalizálási projektekben

  • rendszeradatok folyamatos aktualizálása, nyomon követése, riportok összeállítása

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú műszaki végzettség (mérnök vagy műszaki menedzser)

  • műszaki vagy beszerzési területen szerzett 0-2 év releváns szakmai tapasztalat, pályakezdők jelentkezését is várjuk kifejezetten műszaki szakmai gyakorlattal

  • tárgyalási szintű német- és angolnyelv-tudás

  • felhasználói szintű MS Office ismeretek, vállalatirányítási rendszer, CAD Viewer ismerete

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu