www.cvonline.hu

Projekt beszerző

  • A hirdetés 848 napja lejárt

Amennyiben szeretne multinacionális partnercégünk új munkatársa lenni, úgy várjuk jelentkezését a következő pozícióba:

 A cég fejlett technológiát, fejlődési lehetőséget, és kihívásokban gazdag munkakört nyújt az új munkavállaló számára.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Ártárgyalások lebonyolítása a beszállítókkal
  • Műszaki egyeztetések koordinálása
  • Új tételek esetén beszállítók felkutatása
  • Beszállítók felé történő reklamációk elkészítése
  • Projektekben történő részvétel
  • Beszerzési stratégia kialakítása a különböző projektekben

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • 3-5 év releváns tapasztalat
  • Műszaki tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS-Office ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség

Amit a Megbízónk nyújt:

  • Fejlett géppark
  • Nemzetközi háttér
  • Szakirányú képzések
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Heves megye
Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő