www.cvonline.hu

Projekt beszerző

  • A hirdetés 929 napja lejárt

Multinacionális partnercégünk az alábbi pozícióba keres új kollégát:

 Amennyiben szeretne egy dinamikusan fejlődő, fejlett gépparkkal rendelkező, stabil hátterű nemzetközi cég tagja lenni, úgy várjuk jelentkezését.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Beszerzendő alkatrészek tervezése új projekteknél
  • Új beszállítók kiválasztási folyamatának koordinálása
  • Műszaki egyeztetések szervezése a beszállítókkal
  • Szerződések kötése a kiválasztott beszállítókkal
  • Beszerzési folyamathoz kötődő dokumentáció elkészítése

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági vagy műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Német nyelvtudás előny
  • Autóiparban szerzett tapasztalat előny
  • Határozott, dinamikus személyiség
  • Alapvető számítástechnikai ismeretek

Amit a Megbízónk nyújt:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Nemzetközi háttér
  • Szakirányú képzések
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Heves megye
Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő