www.cvonline.hu

PROJEKT BESZERZŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.11.07.
Hirdetés azonosító: 1167255

Jász-Nagykun-Szolnok megyei dinamikusan fejlődő, innovatív autóipari beszállító vállalat megbízásából az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok

  • Beszállítók felkutatása új projektekhez
  • Árajánlatok bekérése és értékelése
  • Ártárgyalások lefolytatása a potenciális beszállítókkal
  • Alkatrészek, gépek, szerszámok megrendelése
  • Folyamatos kapcsolattartás a projektben résztvevő társterületekkel
  • A projekt időtervének betartása és betartatása
  • Projekttel kapcsolatos költségek figyelése beszerzői oldalról

Elvárások

  • Szakmai felsőfokú végzettség (műszaki vagy gazdasági terület)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Több év beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Projektmenedzsment ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Jász-Nagykun-Szolnok megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKT BESZERZŐ, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678