www.cvonline.hu

Projekt beszerző (V01Pbesz-Vesz)

  • A hirdetés 501 napja lejárt

Projekt beszerző

V01Pbesz-Vesz

Partnerünk a világ 10 legnagyobb autóipari beszállító cégének egyike. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk projekt beszerző munkatársat.

Feladatok:

  • Beszállítók felkutatása
  • Árajánlat kérése és értékelése
  • Ártárgyalások lefolytatása a potenciális beszállítókkal
  • Alkatrészek és szerszámok megrendelése
  • Folyamatos kapcsolattartás a projektben résztvevő társterületekkel
  • A projekt időtervének betartása és betartatása
  • Projekttel kapcsolatos költségek figyelése beszerzői oldalról
  • Alapadatok bevitele az SAP rendszerbe
  • Értékelemzések végrehajtása a beszállítóval közösen

Tapasztalat:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (műszaki vagy gazdasági terület)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Projektmenedzsment ismeretek

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol