www.cvonline.hu

Projekt beszerző (Referenciaszám: KJ-1262)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2015.07.26.
Hirdetés azonosító: 950691

Feladatok:

  • Termelési anyagok beszerzése
  • A beszállítók kiválasztása és folyamatos értékelése
  • Új projektek bevezetése esetén a beszállítók versenyeztetése
  • A projektekhez tartozó célköltségek teljesítése
  • A beszerzési projektek során együttműködés az anyagcsoport commodity buyer-ével és a társosztályokkal
  • Riportok készítése a menedzsment részére

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (mérnök vagy közgazdász diploma)
  • Több éves hasonló területen, autóiparban szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés
  • Agilis, határozott személyiség
  • Költségszemlélet

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag!
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés lehetősége, stabil szakmai háttérrel és vezetői támogatással

A munkavégzés helye:

Siófok

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. külföldi érdekeltségű, autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzait, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1262-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Juditnál a 20-447-6848-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Gyártás / Termelés
Régió Siófok
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő