Megbízható, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

Projekt BESZERZŐ

 (HF 10-7042)

pozícióba.

Feladatok

  • Új termékek bevezetésének koordinációja,
  • A beszállítókkal való teljes körű kapcsolattartás, új beszállítók felkutatása,
  • Ártárgyalásokon való aktív részvétel,
  • Költségcsökkentő ötletek kiértékelése, kivitelezése,
  • A beszerzett termékek figyelemmel kísérése,
  • Projektcélok követésében és megvalósításában való részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség (előny: közgazdász, logisztikus, gépészmérnök, villamosmérnök),
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Jó kommunikációs készség (vevői kapcsolattartás, tárgyalás),
  • Csapatmunkára és csapat irányításra való hajlam.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7042"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése