Projekt Beszerzési Specialista | Project Sourcing Specialist - Tatabánya környéke

  • A hirdetés tegnap lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Beszerzési stratégiák végrehajtása a kitűzött célok elérése érdekében. Hatékony kommunikáció a beszállítókkal, társosztályokkal. Új beszállítók felkutatása. Projektellenőrzési programok nyomon követése. Beszállítók felügyelete, értékelése, látogatása. Jelentések, riportok készítése. Jelentések, beszerzési igények készítése.

Végzettség:
Felsőfokú végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk.

Szakmai tapasztalat:
Szakmai tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Folyékony angolnyelv tudás, szóban és írásban egyaránt SAP ismeret

Logisztika/Értékesítés területre

Megjegyzés:
Csúcstechnológiájú multinacionális gyártócég.