www.cvonline.hu

Projekt asszisztens

  • A hirdetés 705 napja lejárt

Zalacsányi munkavégzéssel keresünk angolul beszélő

projekt asszisztens

munkatársat.

Feladatok:

  • szerződések előkészítése, kinyomtatása, szkenelése, lefűzése
  • bejövő számlák, levelek iktatása, kezelése, postázás
  • utalandó számlák rögzítése a netbankban
  • munkaügyi feladatok, adatok szolgáltatása a külsős könyvelés felé
  • InCash program vezetése, adatok feltöltése
  • irodai írószer és egyéb beszerzések intézése
  • a céggel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • ad-hoc és állandó riportok előállítása meglévő források felhasználásával
  • egyszerűbb elemzések elkészítése
  • ártükrök készítése

Elvárások:

  • 3-5 éves adminisztratív munkatapasztalat
  • MC Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Power Point)
  • Angol közép fokú ismerete
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Önálló és csapatmunkára való képesség

Munkavégzés helye: Zalacsány

Kezdés: azonnal

Jelentkezés magyar nyelvű önéletrajzzal az alább megadott e-mail címre.

Helyek Zala
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol