www.cvonline.hu

Projekt asszisztens

  • A hirdetés 739 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, mely Magyarországon Mömax áruházakat nyit.

A Mömax megfizethető, kiváló minőségű bútorokat értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus területén.

Budapest IX. kerületében lévő központunkban keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

AKTÍV NÉMET NYELVTUDÁSSAL

Az Ön feladata:

Projektekkel kapcsolatos irodai adminisztráció végzése:

  • Ajánlatok kezelése
  • Folyamotok adminisztrációja
  • Kapcsolattartás partnerekkel
  • Költségek nyilvántartása
  • Ajánlatok bekérése, kezelése NÉMET nyelven
  • Egyéb adminisztratív munkák

Amit elvárunk:

  • Kiváló NÉMET nyelvtudás
  • Műszaki és/vagy gazdasági érdeklődés
  • Projektdokumentálás, projekt menedzsment iránti érdeklődés
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Tapasztalat adminisztratív vagy asszisztensi feladatkörben

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat
  • Biztos, nemzetközi háttér

Ha csatlakozni szeretne csapatunkhoz, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével („projekt asszisztens”), e-mailen az alábbi e-mail címre.

Köszönjük érdeklődését!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német