www.cvonline.hu

projekt asszisztens

  • Company_icon -
  • Location_icon Pest, Budapest
  • A hirdetés 678 napja lejárt

Érdekel az online világa és a projektmenedzsment? Akkor nálunk a helyed!

Keressük lelkes

projekt asszisztensünket,

aki szeretne egy fejlődő, fiatalos csapat tagja lenni, miközben a legújabb online értékesítési technológiákkal ismerkedhet meg.

Feladat:

  • heti riportok, prezentációk készítése (Prezi ismeret előny!),
  • számlázási feladatok,
  • projektek napi szintű támogatása,
  • ad hoc feladatok.

Elvárások:

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • MS Office magabiztos ismerete, főként Excel tapasztalat,
  • önállóság, proaktivitás, megbízhatóság,
  • pontos, alapos munkavégzés.

Előny:

  • több éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • hivatalos, biztos háttér,
  • alkalmazotti jogviszony,
  • béren kívüli juttatások,
  • fiatalos légkör, belvárosi iroda,
  • kihívást jelentő, változatos munkavégzés,
  • fejlődési, előrelépési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Jelentkezés módja: A fényképes önéletrajzokat a fizetésigény és a pozíció megnevezésével, magyar és angol nyelven az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő