www.cvonline.hu

Projekt asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 858788
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal online marketinggel foglalkozó partnercégünkhöz keresünk munkatársat.

Feladatok:

  • az ügyfélkapcsolatos munkatársunk támogatása memo írásával, összesítések készítésével, alap adminisztrációs feladatok ellátásával, riportok készítésével

Munkaidő: azonnali kezdéssel.hosszútávon, rugalmasan időbeosztásban

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgató jogviszony
  • 10 ujjas gépelés
  • angol nyelv ismerete szóban és írásban
  • ügyfélszolgálati tapasztalat

Amit kínálunk:

  • szakmai gyakorlat szerzése
  • igényes munkakörnyezet
  • bruttó 700 Ft/óra diákbér

Amennyiben szeretnél egy fiatalos, dinamikus csapat része lenni, van kedves 2-3 hétig támogatni őket adminisztarítv tevékenységeddel, belekóstolni az online ügynökségek munkájába Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.