www.cvonline.hu

Projekt asszisztens

  • A hirdetés 977 napja lejárt

Az Eckerle Automotive Bóly Kft. azonnali belépéssel az alábbi pozícióba keres kollegát:

Projekt asszisztens német nyelvtudással

A jövendő munkatárs feladatai:

  • Kapcsolattartás német kollegákkal
  • Adminisztratív jellegű feladatok elvégzése
  • Információk, iratok begyűjtése, rendszerezése és nyilvántartása
  • Adatok vállalatirányítási rendszerbe való rögzítése

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office ismerete (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Jó kommunikációs készség

Előnyként értékeljük az alábbiakat:

  • Angol nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszer kezelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, dinamikusan fejlődő cég, stabil vállalati háttér
  • Változatos feladatok, karrier lehetőség
  • Magas technológiai színvonalú, innovatív gyártókörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és szeretne egy sikeres, nemzetközi cég munkatársa lenni, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzát – a pozíció megjelölésével - az alábbi címre.

Eckerle Automotive Bóly Kft.

Bank János

7754, Bóly Dobó u.32.

Tel.: +36.69.569.907

E-Mail: E-mail cím megjelenítése

Helyek Bóly
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő