www.cvonline.hu

Projekt-asszisztens

  • A hirdetés 1154 napja lejárt

A magyar piacon 17 éve működő, raktár- és üzemberendezésekkel, valamint hulladékkezeléssel foglalkozó, német tulajdonban lévő cég, az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Feladatok:

  • A műszaki osztály munkájának támogatása.
  • Árajánlatok készítése.
  • Kalkulációk kezelése, dokumentálás.
  • Ajánlatok rögzítése az ügyviteli rendszerben.
  • Az ügyfelekkel való kapcsolattartás a különböző projektek kapcsán.
  • Recepciósi és helyettesítési feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség.
  • Minimum középfokú NÉMET nyelvtudás szóban és írásban, angol nyelv ismerete előny.
  • Magabiztos számítógépes ismeretek, Excel és Word magas szintű ismerete.
  • Pontosság, precizitás, logikus gondolkodás.
  • Kiváló szervező- és kommunikációs készség.
  • SAP ismerete előnyt jelent.

Kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria rendszer
  • 13. havi fizetés
  • Munkábajárási költségtérítés (tömegközlekedés hiányos, saját autó szükséges)
  • Dinamikus, fiatalos, családbarát munkahelyi környezet
  • Nagy múltú, stabil háttérrel rendelkező, elismert nemzetközi céghez való tartozás

Munkavégzés helye: Dunaharaszti, Iparterület

Helyek Dunaharaszti
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő