www.cvonline.hu

Projekt asszisztens

  • A hirdetés 8 napja lejárt

A TPI Győr Nonprofit Kft. üzemi szakszervezetek és munkavállalói
érdekképviseletek számára kínál oktatást, képzést és tanácsadást.
Kecskeméti irodánkba keresünk új munkatársat

projekt asszisztens

munkakörbe.

Feladatok:

  • irodavezetői feladatok, így a levelezés kezelése, találkozók szervezése, ügyfelek fogadása
  • a szervező kollégák munkájának támogatása
  • prezentációk, beszámolók, emlékeztetők készítése
  • találkozók, oktatások, workshopok előkészítése

Elengedhetetlen:

  • német nyelvtudás szóban és írásban
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • képesség az önálló munkavégzésre
  • nagyfokú elkötelezettség
  • rugalmasság.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • széleskörű továbbképzések
  • professzionális és igényes munkafeladatok

2017. november 15-ig várjuk pályázatod (német és magyar nyelvű önéletrajz és motivációs levél, bizonyítványok) a lenti email címre a bérigény megadásával.
Az interjúk tervezett helye és időpontja: Kecskemét, 2017. november 22.
Az állás azonnal betölthető.
Számítunk jelentkezésedre!

Helyek Kecskemét
Bács-Kiskun
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Irodavezető, Menedzser asszisztens
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Irodavezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német