www.cvonline.hu

Projekt asszisztens

Hozzáadva: 2017.11.14.
Hirdetés azonosító: 1195119

Európa több mint 20 országában jelenlévő pénzintézet keres munkatársakat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Az értékesítők munkájának adminisztratív támogatása, dokumentumok ellenőrzése, a hibák kijavítása
  • Szerződések, dokumentumok nyilvántartása, beérkező ügycsomagok rögzítése
  • Általános kapcsolattartás a megbízókkal, reklamációk kezelése, intézése
  • Ügyféltalálkozókon való részvétel, dokumentumok előkészítése, jegyzőkönyv vezetése
  • Egyedi és státusz riportok, pénzügyi egyeztetések elkészítése

Elvárások:
  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Legalább egy év adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
  • Erős Microsoft Office ismeretek, elsősorban Excel

Juttatások:
  • Azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőség, főállású munkaviszony
  • Stabil háttér, multinacionális vállalat
  • Igényes, magas színvonalú irodai környezet
  • Próbaidő alatt mentorprogram segíti a betanulást és a beilleszkedést
  • Vállalaton belüli karrier lehetőség

Előnyök:
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címünkre.

Munkavégzés helye:
  • XIII. kerület