www.cvonline.hu

Projekt asszisztens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 1087231

Nagy hagyománnyal és stabil háttérrel rendelkező multinacionális termelő partnervállalatunk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Készletmenedzsment – projektfeladat
  • Készletek elemzése
  • Optimális készletszint eléréséhez szükséges akciók kidolgozása
  • Rendszeres kapcsolattartás társosztályokkal, beszállítókkal
  • Egyébb adminisztratív jellegű feladatok ellátása

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség, vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Számítógépes készségek: Excel közép-haladó szintű ismerete, Outlook felhasználói szintű ismerete, PowerPoint felhasználói szintű ismerete
  • Kezdő szintű angol nyelvtudás

Juttatások:
  • Biztosított eszközök a munkavégzéshez: laptop, mobiltelefon
  • Fix havibér, utazási támogatás
  • Heti 32-40 órás munkavégzés
  • Stabil hátterű, innovatív vállalat
  • Támogató, munkavállaló központú munkahelyi légkör
  • Modern, igényes munkakörnyezet

Előnyök:
  • SAP kezelésben szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Munkavégzés helye:
  • Nyírbátor