www.cvonline.hu

Projekt asszisztens

  • Az állásajánlat lejárt.

Szereted a szerteágazó kihívásokat, hatékonyan kiismered és dinamikusan kézben tartod a folyamatokat? Vágysz a sikerélményre, amiért kitartóan küzdesz? Nem ismersz lehetetlent? Nyitott vagy a világra, feltalálod magad és szívesen dolgozol nemzetközi környezetben?

Igényes, szerteágazó nemzetközi építészeti projektjeinkhez kapcsolódóan keresünk fejlődni és nemzetközi helyszíneken teljesíteni vágyó, franciául és angolul kommunikáló elhivatott munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok és felelősség:

  • Projektvezető munkájának támogatása: lehetséges megoldások, partnerek felkutatása, információk begyűjtése, rendszerezése, elemzése, döntés előkészítés és megvalósítási folyamatok szervezése, felügyelete.
  • Hatékony információáramlás elősegítése, folyamatok figyelemmel kísérése, támogatása, teljes körű és pontos dokumentálása.
  • Tervek, engedélyek, ajánlatok, műszaki és gazdasági információk, szerződések kezelése és rendszerezése, egyéb dokumentációk, kimutatások és nyilvántartások létrehozása, összeállítása, utókövetése.
  • Beszállító és kivitelező partnerekkel, tervezőkkel, ellenőrző, engedélyező szervezetekkel való kapcsolattartás, egyeztetések megszervezése és utókövetése, hatékony munkakapcsolat elősegitése.
  • Partnerek munkájának felügyelete, koordinálása, elszámolások, felmérések, elemzések, kimutatások  elkészítése, ellenőrzése, egyeztetése, dokumentálása és proaktív minőségbiztosítás.
  • Általános operativ szervezés, ügyintézés, logisztika.

Elvárások:

  • legalább középfokú iskolai végzettség
  • naprakész építészeti, műszaki tájékozottság és releváns tapasztalat
  • fejlett kognitív és emocionális képességek
  • nagyfokú terhelhetőség, konstruktív, dinamikus személyiség
  • alkalmazkodóképesség, kitartás és proaktivitás
  • tárgyalóképes angol és francia nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • dinamikus, nemzetközi munkakörnyzet
  • stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • változatos kihívások, külföldi munkavégzés minőségi projekteken
  • lehetőség egyéni munkamódszereid és kreativitásod próbatételére
  • hosszú távú munkalehetőség

Előnyt jelent:

  • építészeti tervező programok ismerete
  • tájékozottság pénzügyi, számviteli folyamatokban
  • nemzetközi munkatapasztalat

Jelentkezés módja: fényképpel ellátott önéletrajz, a lenti “jelentkezem” gombra kattintva.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Építés / Ingatlan, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest