www.cvonline.hu

Projekt asszisztens

  • A hirdetés 154 napja lejárt

Feladatok

  • Projektek adminisztrálása, megbeszélések jegyzőkönyvezése

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, beérkező igények rögzítése, hibajegyek kezelése

  • Árajánlatok, havi elszámolások készítése

Elvárások

  •  0-3 év szakmai tapasztalat, pályakezdőket is szívesen látunk

  • Jó írott és szóbeli kommunikációs készség, határozott fellépés

  •  Angol nyelvtudás

  • Precíz munkavégzés, csapatjátékos hozzáállás

  • Google Docs termékek ismerete

  • Aktív internet és okostelefon használó

  • Nyitottság az új technológiákra, folyamatos tanulás

Előny

  • Fejlesztő/IT cégnél, online ügynökségnél vagy valamilyen online szolgáltatást nyújtó vállalkozásnál szerzett tapasztalat

  •  Műszaki tanulmányok

  • Felsőfokú végzettség

  • Jira vagy más online hibajegy vagy projekt kezelő rendszer ismerete

Egyéb információ

  • Változatos projektek, ügyfelek különböző üzletágakból

  • Folyamatos fejlődési lehetőség

  • Fiatalos, családias légkörű cég

  •  Alkalmazotti munkaviszony, teljes munkaidő

  • Magán egészségbiztosítás

  • Cafetéria (SZÉP kártya, étkezési utalvány)

  • Heti gyümölcsrendelés, korlátlan kávé

  • Belvárosi iroda a Kálvin tér közelében

Helyek Budapest
Kategória Egyéb