www.cvonline.hu

Projekt asszisztens

  • A hirdetés 144 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, mely Magyarországon mömax áruházakat nyit.
A mömax megfizethető, kiváló minőségű bútorokat értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus területén.
Budapest IX. kerületében lévő központunkban keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

AKTÍV NÉMET NYELVTUDÁSSAL

Leendő munkatárs feladatai:
Projektekkel kapcsolatos irodai adminisztráció végzése:

  • Ajánlatok kezelése
  • Folyamotok adminisztrációja
  • Kapcsolattartás partnerekkel
  • Költségek nyilvántartása
  • Ajánlatok bekérése, kezelése NÉMET nyelven
  • Egyéb adminisztratív munkák

Amit elvárunk:

  • Kiváló NÉMET nyelvtudás
  • Műszaki és/vagy gazdasági érdeklődés
  • Projektdokumentálás, projekt menedzsment iránti érdeklődés
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Tapasztalat adminisztratív vagy asszisztensi feladatkörben

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat
  • Biztos, nemzetközi háttér

Ha csatlakozni szeretnél csapatunkhoz, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat német nyelven a betölteni kívánt pozíció megjelölésével („projekt asszisztens”), a lenti e-mail címre.

Köszönjük érdeklődésed!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő