www.cvonline.hu

Projekt asszisztens

  • A hirdetés 335 napja lejárt

A MENTO Környezetkultúra Kft. a közműépítési (ivóvíz- és szennyvízcsatorna hálózat építési) ágazatának bővítéséhez

projekt asszisztenst

keres.

A projekt asszisztens feladatai:
A közműépítési ágazatvezető illetve a projektvezető munkájának segítése, amely az alábbiakra terjed ki:
Elsősorban európai uniós finanszírozásból megvalósuló közműépítési beruházásokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése:

  • kapcsolattartás a területen dolgozó kollégákkal, megrendelővel, alvállalkozókkal e-mailben és telefonon,
  • árajánlatok bekérése, bejövő árajánlatok nyilvántartása illetve ezekből összehasonlító táblázatok készítése,
  • szerződéskötések folyamatának nyomon követése (szerződések postázása, visszaérkező szerződések iktatása, lefűzése, rendszerezése)
  • a beruházások előrehaladásának naprakész nyomon követése, szükséges táblázatok/kimutatások elkészítése a projektvezető utasítása szerint
  • a beruházások előrehaladásának megfelelően részt vesz az aktuális pénzügyi elszámolásban/ adminisztrációban is: alvállalkozói teljesítések igazolása, beérkező számlák teljesítésének ellenőrzése, számlát alátámasztó dokumentációk előkészítése, összeállítása
  • megbeszéléseken emlékeztetők készítése, aktuális feladatok naprakész felügyelete, ellenőrzése
  • felmerülő műszaki problémák esetén segít a projektvezetőnek a szükséges adminisztrációs alátámasztó dokumentációk összeállításában
  • beruházás műszaki átadás-átvételi eljárásához szükséges záró dokumentációk elkészítésében való részvétel

Ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • felsőfokú végzettség (előnyt jelent műszaki szakterületen szerzett végzettség)
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • megbízhatóság, precizitás, komplex gondolkodási mód
  • elkötelezettség, önálló munkavégzés képessége
  • számítástechnikai ismeretek (MS Office)

Előnyt jelent:

  • európai uniós finanszírozásból megvalósuló projektek dokumentálásában szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívást jelentő, komplex projektekben való részvétel
  • felelősségteljes munkakör
  • versenyképes fizetés
  • hosszú távú, stabil munkahely

Munkavégzés helye: Miskolc

Munkakezdés várható időpontja: 2016. szeptember 15. (illetve azonnal)

Jelentkezni a megadott e-mail címen lehet önéletrajzzal és motivációs levéllel. Kérjük, hogy a motivációs levelében részletesen térjen ki a hasonló munkakörben megszerzett tapasztalataira. Motivációs levél hiányában a jelentkezését nem tudjuk figyelembe venni.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő