www.cvonline.hu

Projekt asszisztens

  • A hirdetés 300 napja lejárt

Magyar tulajdonú, szoftverfejlesztői partnerünkhöz keresünk kollégát Projekt asszisztens munkakörbe.

Pozíció azonosító: B03PA

Kategória: Egyéb, Asszisztens, Asszisztens / adminisztráció / irodai munka

Szükséges nyelvtudás: Angol, Angol - felsőfok, Angol - középfok, Angol - tárgyalási

Munkavégzés helye: Budapest – III. Kerület

Feladatok:

  • Szerződésállomány, megrendelők, teljesítési igazolások rendszerezése
  • Havi projekt elszámolások támogatása
  • Projekt adminisztráció, projekt kimutatások támogatása
  • Belső projekt státuszok készítése
  • Ügyfélkörrel történő kapcsolattartás
  • Szöveges emlékeztetők, státuszok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú tanulmányok
  • Erős angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Erős excel ismeretek
  • Szoftverfejlesztési projektekben, projektvezetői asszisztenciában szerzett tapasztalat előny
  • IT beszállítói oldalon szerzett tapasztalat előny

Előny:

  • Kommunikatív
  • Proaktív
  • Problémamegoldó
  • Precíz
  • Asszertív

Amit a cég kínál:

  • Cégen belüli közösségi élet – közvetlen hangulatú céges rendezvények (Happy Friday, csapatépítő kirándulások, céges grill-estek, fakultatív sport és egyéb programok)
  • Gyümölcskeddek – változatos gyümölcsválaszték minden kedden az egészséges életmód jegyében

  • Szakmai önéletrajzát küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol