www.cvonline.hu

Projekt asszisztens - rugalmas munkaidőben

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1080926
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal Ázsia legnagyobb Online Utazási Ügynökségéhez keresünk munkatársat projekt asszisztens pozícióba.

Feladatok:

  • Adatbázis frissítés, aktualizálás
  • Adatrögzítés
  • A projekt csapat munkájának támogatása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali képzésben (turizmus, idegenforgalmi és kapcsolódó tanulmányok előnyben)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • MS Excel és Word felhasználói szintű ismerete
  • Pontosság, precizitás
  • Kitűnő kommunikációs képesség
  • Hosszú távú munkavállalási hajlandóság (legalább 3 hónap)

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti minimum 20 óra, előre egyeztetett, órarendhez illeszthető munkaidő beosztásban

Előnyt jelent:

  • Az angol mellett spanyol vagy olasz nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Kellemes belvárosi munkahely
  • Lehetőség a nyelvtudás gyakorlására
  • Bruttó 800 Ft/óra bér

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a projekt asszisztensi pozíció, és rendelkezel a szükséges kompetenciákkal, jelentkezz rá Link megjelenítése követően a honlapunkon keresztül.