www.cvonline.hu

Projekt asszisztens (részmunkaidőben)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.12.17.
Jelentkezési határidő: 2014.05.05.
Hirdetés azonosító: 806173

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Projekt asszisztens (részmunkaidőben)
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: Eszközbeszerzési osztályunkra keresünk 6 órás részmunkaidős munkatársat

- Az eszközbeszerzési terület adminisztratív munkájának hatékony támogatása
- Szerződésekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
- A dokumentumok rendszerezése, időszakos frissítése
- Folyamatos kommunikáció biztosítása az osztály dolgozóival illetve a társosztályokkal
- Bejövő és kimenő posta iktatása
Munkakör betöltésének feltételei: - Legalább középfokú végzettség
- 1-2 éves adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
- Haladó szintű (MS Office) számítógépes ismeret
- Középfokú angol nyelv ismeret
- Jó szervező-, koordinációs és adminisztratív készség
- Logikus gondolkodás
- Jó problémamegoldás
- Rugalmasság
- Precizitás
Szükséges végzettség: Érettségi
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - Főiskolai, vagy egyetemi végzettség