www.cvonline.hu

Projekt asszisztens IT területen - INTS/14/20

  • A hirdetés 371 napja lejárt

Francia tulajdonban lévő, logisztikai szoftverek fejlesztésével foglalkozó partnerünk részére keresünk

Projekt asszisztens kollégát IT területen

Ref.: INTS/14/20

Feladat:

  • a projektvezető munkájának napi szintű támogatása
  • a raktári logisztika szoftver fejlesztésének projekt jellegű támogatása
  • tolmácsként kell majd funkcionálnod a partnereké és a fejlesztő csoportok között
  • a projekt egyes időszakainak dokumentálása

Elvárások:

  • egyetemi végzettség – MSC szintű diploma
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás – tényleg használnod kell majd
  • projektmenedzsmentben szerzett 2-3év tapasztalat
  • informatika iránti érdeklődés elengedhetetlen
  • analitikus gondolkodás
  • kiváló szervezőkészség

Előny:

MS Project ismerete

  • gazdasági informatikus végzettség

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • támogató munkakörnyezet, jófej, mosolygós kollégák
  • szakmai és nyelvi képzések, fejlődési lehetőség
  • piacképes alapbér és juttatási csomag (Cafetérián belül egyedül választhatsz)

Munkavégzés helye:

 Budapest, 15. kerület

A Te kapcsolattartód Ling Dóra lesz

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol