www.cvonline.hu

Projekt asszisztens - INTS/6/33

  • A hirdetés 386 napja lejárt

Magyar tulajdonban lévő, logisztikai szoftverek fejlesztésével foglalkozó partnerünk részére keresünk

Projekt asszisztens kollégát

Feladatod lesz

  • a projektvezető munkájának napi szintű támogatása
  • a raktári logisztika szoftver fejlesztésének projekt jellegű támogatása
  • tolmácsként kell majd funkcionálnod a partnerek és a fejlesztő csoportok között
  • a projekt egyes szakaszainak dokumentálása

Elvárások:

  • egyetemi végzettség – MSC szintű diploma
  • aktív, minimum erős középfokú angol nyelvtudás
  • néhány éves releváns szakmai tapasztalat
  • informatika iránti érdeklődés elengedhetetlen
  • analitikus gondolkodás
  • kiváló szervezőkészség

Előny:

  • projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat
  • MS Project ismerete
  • gazdasági informatikus végzettség

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • támogató munkakörnyezet, jó fej, mosolygós kollégák
  • szakmai és nyelvi képzések, fejlődési lehetőség
  • piacképes alapbér és juttatási csomag (Cafetérián belül több választási lehetőség)

Munkavégzés helye:

Budapest, 15. kerület

A Te kapcsolattartód Ling Dóra lesz

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, küld el szakmai fényképes önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése címre!

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013