www.cvonline.hu

Projekt asszisztens gyakornok

  • A hirdetés 1011 napja lejárt

Az észak-kelet magyarországi régió egyik meghatározó pályázati tanácsadó vállalata

projekt asszisztens

munkatársat keres gyakornoki programba.

Feladatok:

  • projektmenedzserek munkájának segítése
  • kifizetési kérelmek összeállításában való részvétel, pályázatok háttérdokumentumainak (számlák, teljesítés igazolások, könyvelési dokumentumok) feldolgozása, ellenőrzése
  • pályázatírási asszisztencia
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás

Alapvető szakmai elvárások:

  • pályakezdő (pályakezdőnek számít az, aki a szakmájában még nem dolgozott) és
  • pénzügyi/gazdasági/könyvelői középfokú vagy OKJ-s végzettség és

(a felsőfokú végzettség megléte kizáró ok! Amennyiben levelező tagozaton tanulsz felsőoktatási intézményben, és egy éven belül nem lesz diplomád, úgy megfelelsz az elvárásnak)

  • felhasználói szintű MS Office ismeret (különösen Excel, Word)

Személyiségre vonatkozó elvárások:

  • megbízhatóság, precizitás
  • logikus gondolkodásmód
  • határozott, energikus, pörgős személyiség

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség, szakmai fejlődés
  • modern irodai környezet és infrastruktúra
  • fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

Miskolc

Jelentkezési határidő:

2014.06.16.

Jelentkezéshez az alábbi dokumentumokat csatold, amelyeket az alábbi címre várunk.

  • fényképes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • legmagasabb iskolai képzettsége(ke)t igazoló dokumentumok másolata

Kérjük, vedd figyelembe, hogy amennyiben a fenti dokumentumok hiányosak, vagy az alapvető elvárásoknak nem felelsz meg, úgy pályázati anyagod nem áll módunkban értékelni!

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő