www.cvonline.hu

projekt asszisztens / adminisztrációs munkatárs

  • A hirdetés 991 napja lejárt

Az észak-kelet magyarországi régió egyik meghatározó pályázati tanácsadó vállalat csoportja

projekt asszisztens / adminisztrációs

munkatársakat keres.

Feladatok:

  • projektmenedzserek munkájának segítése
  • kifizetési kérelmek összeállításában való részvétel, pályázatok háttérdokumentumainak (számlák, teljesítésigazolások, könyvelési dokumentumok) feldolgozása, ellenőrzése
  • pályázatírási asszisztencia
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • marketingasszisztencia
  • internetes adatkeresés
  • adatrögzítés

Alapvető szakmai elvárások:

  • legalább középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • felhasználói szintű MS Office ismerettel rendelkezel (különösen Excel, Word)

Személyiségre vonatkozó elvárások:

  • megbízhatóság, precizitás
  • logikus gondolkodásmód
  • monoton munkavégzésre való képesség
  • önállóság
  • nagyfokú terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség, szakmai fejlődés
  • modern irodai környezet és infrastruktúra
  • fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

Miskolc

Jelentkezési határidő:

2014.01.31.

Jelentkezéshez az alábbi dokumentumokat csatold, amelyeket a megadott e-mail címre várunk.

  • fényképes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél, melyben feltünteted a fizetési igényedet (kb. milyen fix bért tartasz elfogadhatónak, motiválónak)

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő