www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Projekt Analyst

Hozzáadva: 2017.04.26.
lejárt

Nemzetközi informatikai csapatunk bővítésére keresünk új kollégát Projekt Analyst pozícióba.

Feladatok:

  • Informatikai projektek koordinálása
  • Riportok elemzések készítése MS Excell segítségével
  • Kapcsolattartás a külföldi kollégákkal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • PMI vagy Prince2 vizsga megléte
  • Magas szintű MS Excell tudás, makró írási tapasztalat
  • Elemzői és projekt vezetői tapasztalat
  • Informatikai tanulmányok, vagy munkatapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Nemzetközi projektek
  • Versenyképes fizetés
  • Változatosság
  • Jó hangulat

Elvárások

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Kategória
Mérnök / Műszaki, IT / Informatika, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió