www.cvonline.hu

Projekt adminisztrátor

  • Company_icon Cégnév elrejtése
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

Informatikai Zrt keres

Projekt adminisztrátori

pozícióba munkatársat.

Elvárások:

  • Közbeszerzési tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízható, csapatjátékos személyiség
  • Stressz tűrő képesség, lelkiismeretes, hatékony, felelősségteljes munkavégzés
  • KEF eljárásokban szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség, azonos munkakörben szerzett  2-5 év tapasztalat

Feladatok:

  • Adminisztratív közreműködés tenderek, ajánlatok előkészítésénél
  • A projekt megvalósítása során jelentkező adminisztratív feladatok ellátása, projekt dokumentáció összeállítása.
  • Kapcsolattartás a szakmai megvalósítókkal, szakmai tevékenység operatív támogatása.
  • Adatszolgáltatások készítése, nyilvántartások naprakész vezetése.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrátor
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű