www.cvonline.hu

Projekt adminisztrátor

  • A hirdetés 98 napja lejárt

Környezetvédelmi feladatokra specializálódott, mélyépítéssel foglalkozó nagy múltú és stabil cég keres határozott idejű munkavégzésre új

kollégát.

Feladatok:

  • A projekttel kapcsolatos dokumentáció kezelése, rendszerezése, naprakészen tartása, archiválása
  • A szerződésekkel kapcsolatos feladatok ellátása: árajánlat kérése, a projekttervnek megfelelő műszaki és pénzügyi tartalmú szerződések előkészítése, egyeztetése az érintett felekkel, levelezések bonyolítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a projektmenedzsment csapattal, információk folyamatos egyeztetése, adatok ellenőrzése
  • Pályázati időszakban aktív együttműködés a közbeszerzési előírásoknak megfelelő pályázati anyag előkészítésében

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Adminisztrációs területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • MS Office (Word, Excel, Outlook) magas szintű ismerete
  • Precizitás, határidők tartása, önállóan és csapatban is hatékony munkavégzés
  • Szorgalom, szakmai elkötelezettség
  • Jó együttműködő és szervező készség

Előny:

  • Közgazdasági (számviteli) végzettség
  • Közbeszerzési referens OKJ szakképesítés
  • Jogi asszisztenciában való jártasság

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amit ajánlunk:

  • Erkölcsi és anyagi megbecsülés egy lendületes és összetartó csapat tagjaként.

Jelentkezését a lenti e-mail címen várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű