www.cvonline.hu

Projekt adminisztrátor

  • A hirdetés 345 napja lejárt

Ez a hirdetés Önnek szól,
ha egy innovatív és környezettudatos vállalat tagja szeretne lenni,
ha fejlődésre és változatos feladatokra vágyik!!

Újonnan induló ipari beruházásunk elhivatott és lendületes csapatába keresünk

munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Irodai feladatok ellátása (iratrendezés, lefűzés, fénymásolás, szkennelés)
  • A beszerzés és a műszaki osztály adminisztratív támogatása
  • Nyilvántartások vezetése, jelentések készítése
  • Vezetők munkájának támogatása
  • Adatbáziskezelés
  • Szerződések rendszerezése
  • Postai küldemények kezelése

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség
  • Jó kommunikációs, szervező és problémamegoldó képesség
  • Önállóság, precíz, pontos munkavégzés
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Energikus, terhelhető, megbízható, segítőkész személyiség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • 1-3 év multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • SAP tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Dinamikusan fejlődő vállalati környezet

Munkavégzés helye:

  • Visonta

Jelentkezését, fényképes önéletrajzát a pozíció megnevezésével a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Heves
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol