www.cvonline.hu

Projekt adminisztrátor (key user)

  • A hirdetés 838 napja lejárt

A Duvenbeck Immo Logisztikai Kft. folyamatosan bővülő csapatába
angolul vagy németül folyékonyan beszélő,
informatikai érdeklődésű

Projekt adminisztrátor

(key user)

kollégát keres

Feladatok

  • A logisztikai folyamatok támogatása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Raktár irányítási rendszer használata
  • Új raktári stratégiák elkészítése, beállítása ,
  • A raktári irányítási rendszer „key user” feladatainak ellátása,
  • A raktári rendszer funkcióival kapcsolatos munkautasítások elkészítése, oktatás,

Elvárások

  • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás (német nyelvtudás előnyt jelent)
  • Felsőfokú végzettség
  • Termelő vagy logisztikai cégnél szerzett tapasztalat, raktározási illetve termelésirányító rendszereinek ismerete
  • Kitartó, lojális típus;
  • Nagy munkabírás;
  • Informatikai érdeklődés
  • Megoldandó problémákban elmélyedni tudó, a megoldások kapcsán részletekbe menően bevonható személyiség;
  • Informatikai ismeretek: SAP vagy egyéb ERP rendszer ismeret,MS Office ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatás;
  • Biztos háttér egy dinamikus cégnél;
  • Karrierlehetőség

A munkavégzés helye:

Kecskemét

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk

magyar és idegen nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Csatlakozzon Ön is a Duvenbeck csapatához!