Project/Process Engineer - Székesfehérvár (Referenciaszám: FE-1331)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2016.10.08.
Hirdetés azonosító: 1036436

Elvárások:

  • Gépészmérnök diploma
  • Legalább 3-5 év termelő cégnél szerzett mérnöki tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat
  • Projektmunkában szerzett tapasztalat
  • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Műanyagipari technológiák ismerete előny, de nem feltétel
  • Magas szintű együttműködési készség
  • Határozottság, magabiztos fellépés, nagyfokú rugalmasság, önállóság
  • Jó kommunikációs készség

Feladatok:

  • Új termékek és a hozzájuk tartozó gyártási folyamatok megtervezése
  • Gyártási dokumentációk elkészítése
  • Próbagyártások koordinálása
  • A termelés felkészítése a sorozatgyártásra
  • Dolgozók betanítása, folyamatos továbbképzése
  • Gyártás során felmerülő műszaki problémák megoldása
  • Gyártási folyamatok fejlesztése
  • Javaslat műszaki fejlesztésekre
  • Selejt csökkentés
  • Jelentések készítése

A munkáltató ajánlata:

  • Motiváló bérezés, széles körű béren kívüli juttatások!
  • Külföldi betanulás, karrier- és szakmai fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a járműiparban tevékenykedő, kompozit anyagok feldolgozásával és megmunkálásával foglalkozó nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoport új, székesfehérvári gyártóüzeme megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó FE-1331-es referenciaszámot a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -