www.cvonline.hu

Projectkezelő és design tervező

  • A hirdetés 520 napja lejárt

Prémium kategóriás dekoratív világítási rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó cég keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Műszaki felmérés
  • Design tervezés
  • Látványtervezés
  • Ajánlatkészítés
  • Project színtű tervezés és prezentálás
  • Ügyfelekkel való egyeztetés, kapcsolattartás, tájékoztatás (telefonos és személyes)

Elvárások:

  • Minimum grafikai középfokú végzettség
  • Műszaki érzék
  • Photoshop, illusztrátor programok használata
  • Angol minimum középszintű nyelvtudás
  • Kreativitás
  • Nagyfokú önállóság, rugalmasság
  • Jó kommunikatív képesség
  • Stressz tűrés, terhelhetőség, csapatmunka
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör
  • Korrekt alapbér + bónusz
  • Szakmai képzések
  • Megfelelő eszközháttér, céges telefon, autó
  • Érdekes munka egy fiatal, dinamikus csapatban
  • Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest XIII.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Kultúra / Művészet / Szórakoztatás
Marketing / Reklám / Média / PR
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol