Project Team Manager (R&D terület - autóipar) - Veszprém (Referenciaszám: FE-1691)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.11.10.
Jelentkezési határidő: 2016.10.18.
Hirdetés azonosító: 1076090

Feladatok:

  • Projektek műszaki vezetése R&D szempontból
  • Szimultán mérnöki tevékenység projektekben (mátrix szervezetben)
  • A szükséges dokumentumok adaptálása és vezetése
  • A projekt képviselete a vevő és a beszállító előtt műszaki kérdésekben
  • Fázis zárások előkészítése és lebonyolítása a projektcsapattal, személyes részvétel a projekt megbeszéléseken
  • A projektekben vagy a projektcsapatban felmerülő műszaki problémák-rizikók elemzése, a hiba okainak feltárása, azokra megoldási javaslat kidolgozása (D-FMEA, P-QRQC/PDCA/SLI-R stb.)

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész- vagy villamosmérnök)
  • Vezetői tapasztalat
  • Legalább 3 év fejlesztőmérnöki tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Közgazdasági végzettség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomag: cafeteria, étkezési-, iskolakezdési támogatás, sporttámogatás, 13. havi, folyamatos képzések
  • Nemzetközi munkakörnyezet

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális hátterű autóipari gyártó cég részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)