www.cvonline.hu

Project sales engineer

  • A hirdetés 705 napja lejárt

Az energiaellátás, az egészségügy, a városi infrastruktúrák és az ipar számára nyújtott innovatív megoldásaival a Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire. Ezért keresünk folyamatosan olyan érdeklődő, nyitott embereket, akik nem félnek feltenni a kemény kérdéseket sem. Úgy, mint minden Siemens munkatárs világszerte. Úgy, mint te?

Mik lesznek a fő feladataim?

  • épületautomatizálási és biztonságtechnikai megoldások értékesítése VAP (Rendszerház) partnerek bevonásával
  • szakmai előadások szervezése és megtartása
  • meglévő partnerek szakmai támogatása
  • árajánlatok és kalkulációk készítése
  • új partnerek keresése és új üzletek létrehozása

Mire van szükségem a pozíció betöltéséhez?

  • villamos- vagy gépészmérnöki diploma
  • épületautomatizálási és biztonságtechnikai alkalmazások ismerete
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • min. 5 éves szakmai tapasztalat
  • mobilitás
  • csapatjátékos
  • pozitív attitűd
  • B kategóriás vezetői engedély

Mit kell még tudnom?

  • hosszú távú karrier
  • belső képzések

Előnyt jelent:

  • Építőipari főbb piaci szereplők ismerete, meglévő és jó kapcsolatrendszer:
    • Generálkivitelezők
    • Tervezők (gépész, automatika, biztonságtechnika)
    • Szakipari kivitelezők (épületgépészeti automatika, biztonságtechnika)
    • Ingatlanfejlesztők
    • Gyártók (légtechnika)
  • HVAC alkalmazások ismerete (épületautomatika, szabályozástechnika)
  • Biztonságtechnikai alkalmazások ismerete (pl. tűzjelző , CCTV, beléptető, behatolás-jelző)

A munkavégzés                                           helye:

Budapest + országszerte

Kontakt

Az önéletrajzokat és motivációs leveleket a a "Jelentkezés" gombra kattintva várjuk.