www.cvonline.hu

Project Sales Engineer

  • A hirdetés 392 napja lejárt

A munkáltatóról / About the company

A Jobsgarden-ITJobs Manufacturing divíziója keres világszerte ismert, gyártásban és technológiai innovációban tevékenykedő, vezető multinacionális megbízója számára Project Sales Engineer munkatársat.

Pozíció részletezése / Position overview

Feladatok:

• műszaki megoldások értékesítése
• szakmai tanácsadás és egyeztetés a partnercégekkel
• szakmai segítségnyújtás a meglévő ügyfeleknek
• ajánlatok kidolgozása
• új üzleti lehetőségek felkutatása
• részvétel szakmai rendezvényeken, szakmai előadások

Elvárásaink:

• villamos- vagy gépészmérnöki végzettség
• épületautomatizálási/biztonságtechnikai rendszerek ismerete
• angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
• legalább 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
• B kategóriás vezetői engedély, utazási hajlandóság

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

• építőipari piaci szereplők ismerete
• élő kapcsolatrendszer tervező, kivitelező cégekkel, ingatlanfejlesztőkkel vagy gyártó cégekkel
• biztonságtechnikai alkalmazások ismerete
• épületgépészeti tervezéshez használt programok ismerete

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, Word formátumú önéletrajzát a pozíció megnevezésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő